ThE MoSt TeRrIfYiNg ImAgEs ArE ThE OnEs ThAt ArE ReAL..!!

Srpen 2008Býk

14. srpna 2008 v 18:09
21.4 - 20.5
 • Povaha: melancholicko-flegmatická
 • Vládce: Venuše
 • Živel znamení: země
 • Kov: měď
 • Barvy: zelená, hnědá,
 • Kameny: citrín, růženin, jaspis
 • Šťastná čísla: 4, 6, 7, 8, 22, 49,
Charakteristika: Znamení Býka dává lidem, kteří se v něm narodili klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje. Býci jsou často uzavření lidé, kteří se ani vůči nejlepším přátelům nezbavují zcela odstupu, i když vůbec nevyplývá z jejich domýšlivosti, ale spíš jim není dopřána radost vypovídat se.

Lidé narození ve znamení Býka jsou velmi konzervativní, což se projevuje už tím, jak dbají na formy chování, na oblečení i na styl bydlení. Nedá se tvrdit, že jsou zaměření proti všemu modernímu, ale trvají na kvalitních materiálech, na dokonalém zpracování a hlavně na ověřených hodnotách. Spočívá to i v tom, že tito lidé ke svému štěstí potřebují pocit jistoty a tímto vším si k tomuto pocitu pomáhají. Znají hodnotu věcí i majetku a značnou část svého úsilí dávají do jeho získání, protože ony zmíněné jistoty chtějí dopřát i svým potomkům. Pokud se zdají tito lidé sobečtí, je to mylné zdání, protože sami jsou velmi nenároční, ale jsou hnáni představou, že jejich rodina musí dostat to nejlepší. Citové a rodinné zázemí je další součástí jejich jistot a jak jsou starostliví vůči svým dětem, jsou pozorní i ke starším rodinným příslušníkům, bez poctu, že se obětují.

V práci jsou tito lidé velmi přesní a spolehliví. Protože vědí, co je povinnost, snaží se nedat prostor svému jinému rysu a to je pohodlnost. Lidé narození ve znamení Býka netrvají na tom, že by museli za každou cenu sportovat. Podniknou nanejvýš pěší túru, na jejímž konci bude vzácná umělecká památka, která není dosažitelná jiným způsobem. Jen vlastní rodina, umělecké zážitky a dobré jídlo jim stojí za vynaložení námahy.

Protože jsou Býci narození pod vládou Venuše, mají nesmírně vyvinutý smysl pro umění a mnoho lidí narozených v tomto znamení je mezi aktivními umělci, a to od architektů po zpěváky.

Tito lidí jsou dbalí své pověsti a i kdyby je práce nebavila, splní své povinnosti na úrovni. Umějí se soustředit na práci, aby zbytečně neztráceli čas, který nutně potřebují k tomu, co pro sebe považují za nezbytné: přečíst si knihu, zhlédnout výstavu nebo se projít parkem. Nejsou to ale planí fantastové. Vědí, co znamenají peníze a umí s nimi zacházet prakticky a rozvážně.

Blíženci

14. srpna 2008 v 18:07
21.5 - 21.6
 • Povaha: melancholický sangvinik
 • Vládce: Merkur
 • Živel znamení: vzduch
 • Kov: rtuť
 • Barvy: zlatá, žlutá, modrá,
 • Kameny: citrín, růženin, jantar,
 • Šťastná čísla:3, 8, 12, 13, 23, 64,
Jak poznáte 100% Blížence:
Člověk narozený v tomto znamení je v neustálém spěchu. Pohyby má rychlé, ale vcelku ladné. Celkový neklid a dychtivost po nových zážitcích vyzařuje z celé jeho osobnosti. Většinou má střední, drobnější postavu, malou hlavu, malé ruce, nohy a velmi něžný pohled. Rychlá úsečná řeč a netrpělivost naslouchat patří k jeho charakteristice. Těkavý pohled očí zaznamená všechno, má výbornou fotografickou paměť a úžasný pozorovací talent. Svým chováním připomíná malého skalního ještěra chameleona, který rychle mění svoji barvu, dokonale se maskuje, aby se ubránil a přežil.
Láska a partnerství:
První vzdušné znamení zvěrokruhu potřebuje ke svému životu mnoho volnosti. Přirozený půvab a vlídnost mu umožňuje snad-ný kontakt s lidmi. Dokáže flirtovat bez zábran, okouzlí váš šarmem, neotřelým vtipem i sexuální fantazií. Z vdavek a ženění má stoprocentní Blíženec doslova hrůzu. Řídí se více rozumem než city. Když se zamiluje, tak totálně, vznáší se vysoko… Pády pak bývají ošklivé. Blížence to však neodradí, znovu se snaží, toká, vznáší se a zase padá k zemi. V mládí to bývá jinoch - ve stáří mudrc.
S kým si Blíženec rozumí:
Nejvíce se svými vzdušnými druhy: Váhou, Vodnářem a jiným Blížencem. Máte mnoho společného - myšlení, názory, záliby i hobby. Nic pro vás není překážkou, když máte jeden druhého. Nesmírnou přitažlivost cítí k ohnivým znamením: Beranu a Lvu. Naleznete společný rytmus života. Soužití je to velmi zajímavé, takové po italsku. Rozhodně se společně nudit nebudete. Se Střelcem to bývá často až na hranici únosnosti. Společný svazek bývá velmi riskantní, protože nedokážete hovořit stejnou řečí. Zemská znamení Býk a Kozoroh, vás příliš svazují. Stabi-lita, řád a jistota je sice fajn, ale mnohdy chybí romantika. Panna, ačkoli máte společnou planetu Merkur, vás dokáže nadchnout, ale za čas se stává soužití vězením ve zlaté kleci. Jedněm to vychází, druhým ne. Vodní znamení, Rak a Štír, je pro vás spojením neutrálním. Vykročí-li každý na půl cesty, máte vyhráno. Společně můžete vytvořit šťastný, harmonický pár.
Problém soužití bývá s Rybou. S emocemi to příliš přehání, což Blíženci neimponuje. Jako by každý hovořil jinou řečí, nedokáží se shodnout. Snažte se o kompromisy.
Jak vést dialog s Blížencem:
Na dialog s Blížencem je nutné se připravit. Má totiž nejenom bystrý rozum, ale i bystrého ducha. Prokoukne přetvářku, nečestnost a lež. Je třeba umět hovořit, stejně tak jako naslouchat. Zkrátka 1:1. Jedině tak si ho získáte a nebude se nudit. V opačném případě srazí podpatky, vysekne vám uctivou poklonu a zmizí. Budete-li mlčet, vyjde to nastejno. Proč? Protože mu spousta příjemných věcí uniká a s vámi tráví příšerně nezáživný čas.

Texaský masakr motorovou pilou

14. srpna 2008 v 17:16
Horor, USA, 2003, 98 min.

Motto: Film, který musíte vidět, i když při něm budete zavírat oči.

Krátký popis
Skupinka vysokoškolských studentů z texaského Austinu si vyrazí na výlet do Mexika, kde si hodlají pořádně užít. Adrenalinový trip, který zažijí, se však značně liší od toho, co si vysnili. Cestou Kemper se svou přítelkyní Erin a jejich kamarádi Pepper, Andy a Morgan narazí na zkrvavenou dívku, která - když se ji snaží dopravit do nemocnice - před jejich očima spáchá sebevraždu. Vyděšení kamarádi se obrátí na místního šerifa Hoyta a když se u něj nedovolají pomoci, rozhodnou se zjistit, co se děje.
Netuší, že se tak vystavují smrtelnému nebezpečí: v texaském okrese Travis řádí psychopatický Thomas Hewitt, který své oběti likviduje motorovou pilou. Je jedním ze členů šílené rodiny s kanibalskými sklony, která ve starém domě provozuje své sadistické hrátky.
Hrdinům nezbývá, než se pokusit z děsivého místa vyváznout na vlastní pěst. Souboj na život a na smrt začíná - a je jasné, že ne všichni z něj mohou vyváznout živí...

Zmeškaný hovor

14. srpna 2008 v 17:12
Horor/mysteriozní/thriller, Japonsko/USA/Německo, 2008, 87 min.

Motto: Co uslyšíš, když budeš umírat?

Krátký popis
Stane se to jednomu. Pak dalšímu. A dalšímu. Jeden po druhém nacházejí studenti na svých mobilních telefonech hlasovou zprávu, která obsahuje nahrávku jejich vlastního hlasu v posledních vteřinách života. Hovor přichází z blízké budoucnosti a pro příjemce znamená ortel smrti. Od hrůzy vás, v tomto remaku japonského hitu Chakushin ari, dělí jediný Zmeškaný hovor. Má záhadný sled hovorů stejný zdroj? Co spojuje oběti? Na tyto otázky hledá rychlou odpověď studentka psychologie Beth Raymond a detektiv Jack Andrews, protože Beth právě vyslechla osudný vzkaz.

Prostě fotky

14. srpna 2008 v 14:43


Když je nuda

14. srpna 2008 v 12:39

Natascha Kampusch

14. srpna 2008 v 11:58 Dívka ze sklepa
Dlouhých a pro rodiče nekonečných osm let její tvář hleděla z tisíců plakátů po celém Rakousku. Pátrali po ní policisté, soukromí detektivové, věštkyně, spekulanti. Po dívence se slehla zem. Už rok po jejím zmizení policie usoudila, že je mrtvá; její rodiče však nepřestali doufat. A stal se zázrak. Natascha sa po osmi letech našla. Sama. Podařilo se jí totiž uprchnout ze zajetí jejího únosce...

Osm let v podsvětí

Připomeňme si důležitá fakta tohoto otřesného případu. Druhého března 1998 desetiletá Vídeňačka vyrazila do školy, přesně tak jako každé jiné ráno. Osudného dne se pohádala s matkou, protože se jí nechtělo vstávat. Hádka skončila tím, že Natascha dostala facku. S matkou se ani nerozloučila a bouchla za sebou dveřmi. Smutně se šourala do školy a přemýšlela. Oba rodiče milovala a jejich rozvod a život odděleně velice těžce nesla. To ale ještě netušila, že za pár minut život, jak ho znala, skončí a začnou roky hrůzy mimo svět, v temnotě, samotě, depresích a neustálém strachu...
Skutečnou hrozbu si uvědomila až v okamžiku, kdy ji neznámý muž surově popadl a zatáhl do dodávky. Vyhrožoval jí, že když se bude bránit a křičet, zabije nejen ji, ale také její rodiče, které dobře zná. Za chvíli se ocitla ve svém vězení v domě Wolfganga Priklopila pár kilometrů za Vídní. Přichystal pro ni kobku velkou jen pár čtverečních metrů, kterou zatarasil betonovým panelem. Zařídil jí tam přívod vzduchu, zavedl elektřinu. Natascha tam měla postel, psací stoleček, televizi, rádio, dětské knížky, toaletu a umyvadlo. Nyní 19letá dívka přiznala, že se několikrát ocitla na prahu smrti, a to kvůli hladu a celkovému oslabení organismu. Natascha dodává: "Byly to hrozné stavy.
Slyšíte proudit vlastní krev v žilách, cítíte úzkost a chlad a hlavou se vám honí divné myšlenky." Natascha věděla, že kdyby se jejímu vězniteli něco stalo, nikdy by se z podzemí nedostala živá. A tak doufala, že muž, který ji uvrhl do betonové díry, nezemře, a ona tak nepřijde o možnost, aby ji jednou někdo zachránil. Natascha rostla a dospívala v zajetí Priklopilova domu. Poslouchala rádio, sledovala televizi, četla knížky. Psychologové po jejím znovuobjevení nevycházeli z údivu, jakou úžasnou slovní zásobu toto děvče má a na jak vysoké úrovni je její schopnost komunikace. Z Nataschi se stala hovorná a inteligentní dívka. Působila dokonce vyspěleji než její vrstevníci.

"Já jsem ta natascha!"

Píše se 23. srpen 2006 a pro Nataschu nastal den D. Wolfgang Priklopil se rozhodl vyčistit své auto. Dal Natasche vysavač a poručil jí, aby vyluxovala potahy. Stál nad ní otočený zády a jako vždy hlídal svou kořist. jenže pak zasáhla šťastná náhoda - Priklopilovi zazvonil mobil. Na místě byl špatný signál a navíc ho rušil i zvuk vysavače, a tak se od Nataschi na několik metrů vzdálil.
Banální telefonát znamenal pro Nataschu šanci, na kterou čekala: "Teď, anebo nikdy. Věděla jsem, že takhle dál už nemůžu. Celou dobu jsem si opakovala, že mu jednou uteču." Rozhodla se okamžitě a vyrazila. Běžela několik minut ze všech sil, přelézala ploty, probíhala sousedními zahradami, až nakonec vysílená a bledá zazvonila u dveří jedné starší paní.
Křičela: "Já jsem ta Natascha Kampusch..." Zatímco Natascha mířila na policejní stanici, Wolfgangu Priklopilovi ubíhaly poslední hodiny života. 23. srpna 2006 ve 21:00 spáchal sebevraždu. Splnil to, co Natasche tolikrát sliboval, totiž že se zabije, pokud ho někdy opustí. Může se to zdát divné, ale Nataschu jeho smrt zasáhla. Podle odborníků je však přirozené, že za osm let si na něm vybudovala určitou citovou závislost. Z jeho sebevraždy obvinila dokonce policii, která prý postupovala chybně. Chtěla se zúčastnit i jeho pohřbu, ale nakonec poslechla psychologa, který jí to zakázal. Natascha si však dala podmínku, že stráví několik minut sama ve vídeňské márnici s mrtvolou Priklopila, aby se s ním důstojně rozloučila.

Jak vypadá život po...

Odvážnému rakouskému děvčeti se její krutý osmiletý zážitek paradoxně postaral o tučné bankovní konto. Dnes je z ní multimilionářka. Koupila si v centru Vídně vlastní byt, ale moc často se v něm nezdržuje a raději vyhledává společnost své rodiny, přespává v dětském pokojíku, kde vyrůstala. Je pod stálým dohledem lékařů a psychologů, podstupuje týdně několik hodin terapie. Je přirozené, že Natascha ztratila pojem o realitě, o životě jako takovém. Nedokáže jít delší dobu sama po ulici, nedokáže si představit, že by si obula boty s vysokými podpatky, i když se jí líbí. Je přecitlivělá na denní světlo, pleť se jí postupně zotavuje z pobytu ve tmě.
Trpí migrénami, závratí, úzkostnými stavy. Projevuje se u ní klaustrofobie. Na jedné straně je Natascha mimořádnou mladou ženou, která dokázala zvítězit nad krutým osudem, ba co víc, překonala samu sebe. Věřila, že jednoho dne bude svobodná, a její touha se splnila. Na druhé straně se však jedná o ohromně křehkou bytost, která má zatím ze svého okolí strach. Chce být jako jiná děvčata v jejím věku, naučit se žít se svými každodenními radostmi a strastmi, chce mít okruh dobrých kamarádek a normálně se s nimi bavit. Zatím je to pro ni velmi těžké a Natascha se to učí od základů.

Dospělé dítě

Natascha brutálním způsobem ztratila dětství, přišla o pubertu. Musela rovnou dozrát, takže když ji posloucháte, jak vypráví o tom, co prožila, přestože nechodila do školy, její vyjadřovací schopnosti označují odborníci téměř za 'akademické'. Na druhé straně se u ní projevuje infantilita, svět vidí dětskýma očima. Když se jí novináři zeptali, jak se cítí v novém životě, odpověděla: "Když jsem sama a poslouchám hudbu, dokážu zapomenout na to, co bylo. A když nemám hlad. To je pro mě svoboda." Osm let v podzemí Priklopilova domu ovlivnilo nejen Nataschin duševní vývoj, ale i její zdravotní stav. Nedokáže spát déle než čtyři hodiny. Zvyká si na pravidelný přísun potravy a navíc musí brát sedativa, což se projevuje tím, že přibrala na váze.

Dohnat, co se dá

Natascha jako svou hlavní prioritu uvedla vzdělání. Chce dokončit zameškanou školní docházku. Pak hodlá studovat na střední škole a dokonce uvažuje i o vysoké. Od ledna se jí věnují soukromě učitelé. Ač je jí už 19 let, probírá učivo 6. a 7. ročníku základní školy. Chce ovládat cizí jazyky, zejména angličtinu, chápe, jak je to dnes důležité. Nad Nataschou bdí čtyři renomovaní právníci. Denně je zaplavují nabídky na práva k odhalení stále větších tajů z jejího soukromého života s Wolfgangem Priklopilem. Zda ji tento netvor sexuálně zneužíval. Natascha sa k tomu vyjadřuje vždy jen nepřímo a diplomaticky: "Nedělal mi nic, co by mi ubližovalo." Tato stránka jejího života zůstává nadále zahalená rouškou tajemství. Je jasné, že Natascha Kampusch si svůj bolavý osud ponese po celý život.

Butterfly

12. srpna 2008 v 13:09 Obrázky
Butterfly Hearts by ~Kim's Picture Gallery~.
The image “http://www.frog.co.nz/images2/watercolor-butterfly.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.The image “http://i74.photobucket.com/albums/i276/photowebs/pictures/butterfly/transparent-butterfly2a.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Info o Anne

11. srpna 2008 v 21:53
AnnaSophia Robb
Povolání: herečka
Věk:

Životopis

11. srpna 2008 v 21:41
AnnaSophia Robb, jedna z nejvíce obsazovaných mladých hereček. V roce 2007 jsme ji mohli vidět ve filmech Most do země Terabithia (rež. Gabor Csupo) nebo Krvavá sklizeň (rež. Stephen Hopkins). AnnaSophia Robb debutovala ve filmu v roce 2005 rodinným filmem Wayneho Wanga Because of Winn-Dixie s Jeffem Danielsem v jedné z rolí. Byla také nominována na cenu Young Artist Award za nejlepší výkon herečky v hlavní roli za ztvárnění dívky Opal, jejíž život změnilo přátelství se zatoulaným psem. Ve stejném roce si zahrála přebornici ve žvýkání žvýkačky Fialku Garderóbovou v Burtonově Karlíkovi a továrně na čokoládu, kde hrál také Johnny Depp.

V roce 2007 natáčí snímky A West Texas Children's Story s Valem Kilmerem, Matthewem Modinem a Larrou Flynn Boyle; v nezávislém dramatu Ferris Wheel s Charlize Theron; v nezávislém dobrodružném snímku Doubting Thomas a dobrodružném sci-fi Jumper, ve kterém kraje s Hyadenem Christensenem a Rachel Bilson pod režisérskou taktovkou Douga Limana.

V televizi si zahrála titulní roli v televizním filmu Samantha: An American Girl Holiday, který jako výkonná producentka podpořila Julia Roberts a režírovala Nadia Tass. Jeji další televizní práce byla hostování v komediálním seriálu společnosti Nickelodeon Drake & Josh a Danny Phantom.

Od Nikittky

11. srpna 2008 v 21:25

Obrázky

11. srpna 2008 v 12:38 Love

Colorfullky

11. srpna 2008 v 12:34 Obrázky

Colorfullky

11. srpna 2008 v 12:32 Obrázky


Pictíky

11. srpna 2008 v 12:24 Obrázky


Pictures

11. srpna 2008 v 11:47 Obrázky